טכנאי מחשבים
כפר סבא
 טכנאי מחשבים
פתח תקווה
 טכנאי מחשבים
רענננה
 טכנאי מחשבים
הרצליה
 טכנאי מחשבים
הוד השרון
 טכנאי מחשבים
רמת השרון

 

הוסף למועדפים
דף הבית
מוצרים
טכנאי מחשבים
אודות
צור קשר

 

טכנאי מחשבים רמת השרון

מחפש טכנאי מחשבים קרוב לביתך, כזה שתוכל להתקשר אליו כאשר יש לך שאלה, כאשר המחשב נותן לך הודעה ואינך יודע מה לעשות, הגעת למקום הנכון, פי סי ספיד מספקת שירותי טכנאי מחשבים ברמת השרון, התקשר ל 
054-7614779
וטכנאי מחשבים ברמת השרון יגיע עד אליך בספיד.
וירוסים ותוכנות הגנה
כיום בעידן האינטרנט קיימים המון וירוסים ברשת ובעיקר תוכנות ריגול (סוסים טרויאנים) במאמר זה ננסה ללמד אתכם דרכים להימנע מפגיעה מוירוסים או סוסים טרויאנים.
בכוונה תחילה החלטנו לא לסרוק את סוגי הוירוסים או את סוגי סוסים טרויאנים שקיימים בשוק, זאת כיוון שאין משמעות לסוגים שיש ודרך ההתגוננות מפניהם מתבצעת באופן זהה.
ראשית נדבר על וירוס – וירוס הוא קובץ שנדבק אל קובץ אחר או מוסתר בתוך קובץ אחר וגורם נזק לתוכנה כאשר הוא מפועל על המחשב, וירוסים רבים נכנסים באמצעות תוכנות שיתוף כגון קאזה או אימיול, כיוון שבדרך זו המערכת ותוכנות ההגנה כמעט מושבתות, ולכן מאוד קל לווירוס לחדור משם, וירוסים גורמים לנזק לתוכנות שקיימות במחשב ולעיתים גם במערכת ההפעלה.
תוכנות ריגול – תוכנת ריגול היא תוכנה שמותקנת כאשר אנחנו בעצם מתקינים תוכנה אחרת, כאשר אנחנו בעצם מתיקנים משחק שהורדנו באינטרנט אך בפועל ללא ידיעתנו הותקנה תוכנה נוספת במחשב שאוספת עלינו מידע, או משתמשת במחשב שלנו להפצת תכנים זדוניים באינטרנט, אם אתה מרגיש איטיות במחשב ובאינטרנט כנראה שיש לך תוכנת ריגול במחשב, מחשבים רבים ממשיכים לעבור כאשר מתוקנת עליהם תוכנת ריגול, לפעמים לא נרגיש שום שינוי בפעילות המחשב רק לאחר מספר חודשים יתווספו להם תוכנות ריגול נספות ואז נרגיש איטיות במחשב.
ונעצור .....
אז אחרי שהבנו על קצה המזלג עם מה יש לנו עסק, בואו נראה איך אנחנו יכולים להימנע מפגיעה מוירוסים או סוסים טרויאנים.
1.     תמיד לדאוג שמערכת ההפעלה שלנו מעודכנת, מערכת הפעלה מעודכנת יכולה לתרום רבות בתחום האבטחה, ולמנוע כניסה של וירוסים ומזיקים אחרים למחשב, לעדכון מערכת ההפעלה יש לפתוח את האקספלורר ולבחור כלים=> עדכון מערכת הפעלה , או, התחל => תוכניות => עדכון מערכת הפעלה.
2.     תוכנת אנטי וירוס מעודכנת - תוכנת אנטי וירוס במחשב זה טוב, אך ללא עדכון של תוכנת האנטי וירוס מפעם לפעם היא חסרת יכולות, עדכון אנטי וירוס מלמד את האנטי וירוס אודות וירוסים חדשים, ללא עדכון האנטי וירוס שלנו לא יכיר את הוירוסים ולא יהיה לו ידע כיצד לעצור אותם או "לאסור" אותם בעת הצורך.
* מומלץ פעם במספר שבועות לבצע סריקה של המחשב בעזרת אנטי וירוס.
3.     כמו כן מומלץ להתקין במחשב תוכנת אנטי ספיי, את תוכנת האנטי ספיי יש להריץ בכל מספר שבועות.
4.     קיימים תוכנות נוספות בשוק, אפילו חינמיות כמו, Ccleaner שמנקות את המחשב שלנו מכל מיני "זבל" ישן כמו, קבצים זמניים שנשארו במחשב, קוקיז, סיסמאות ועוד, הרצה של תוכנת ניקוי יכולה להיות טובה כפעולת מנע.
פי סי ספיד-מאחלים לכם גלישה בטוחה ונעימה ללא תוכנות מזיקות
לקבלת ייעוץ חינם ללא תשלום התקשר
054-7614779

נשמח לעמוד לשירותכם בכל מידע נוסף שידרש פי סי ספיד
 


  מבצע השבוע

מערכת מחשב אינטל

מעבד E5400 זיכרון 2G דיסק 320G
ב- 1399 ש"ח

לחץ ליצירת קשר

טכנאי מחשבים
  מבצע החודש
טכנאי מחשבים

בקניית מערכת מחשב
  
  סט רמקולים מתנה!

לחץ ליצירת קשר
טכנאי מחשבים

בניית אתרים   |   Copyright © 2009-2016 Pc-Speed.co.il   |