טכנאי מחשבים
כפר סבא
 טכנאי מחשבים
פתח תקווה
 טכנאי מחשבים
רענננה
 טכנאי מחשבים
הרצליה
 טכנאי מחשבים
הוד השרון
 טכנאי מחשבים
רמת השרון

 

הוסף למועדפים
דף הבית
מוצרים
טכנאי מחשבים
אודות
צור קשר

 

טכנאי מחשבים בכפר סבא
מחפש טכנאי מחשבים קרוב לביתך, כזה שתוכל להתקשר אליו כאשר יש לך שאלה, כאשר המחשב נותן לך הודעה ואינך יודע מה לעשות, הגעת למקום הנכון, פי סי ספיד מספקת שירותי טכנאי מחשבים בכפר סבא, התקשר ל
054-7614779
וטכנאי מחשבים בכפר סבא יגיע עד אליך בספיד.
ילדים, מחשבים ואינטרנט.
כבר בגיל מוקדם מאוד ילדים מתחילים לשחק במחשב, בגיל 5-6 כבר יש להם את האתרים שלהם והם שולטים בהם מצורה טובה, בגיל 9-10 ילדים מתחילים להיכנס לצ'טים ולאתרים חברתיים, פיסבוק מקושרים ועוד.
ילדים מחשבים ואינטרנט – לשמור על הילדים
על מנת לשמור על הילדים מפני אתרים לא ראויים באינטרנט ניתן להשתמש בתוכנות שקיימות ברשת על מנת להגביל צפייה באתרי פורנו או אתרים אשר מציגים רצח/אונס ועוד.
בד"כ ניתן להשיג גם אצל ספק האינטרנט שלנו תוכנה מסוג כזה.
אם אנו רוצים לשמור על ילדנו אך איננו רוצים להגביל את הצפייה באתרים, מומלץ מפעם לפעם להיכנס להיסטוריה של אתרים ולראות לאיזה אתרים הילדים גלשו, בתוכנות ציטוט כמו ICQ או Messenger, ניתן לשמור העתקת של השיחה ולעקוב אחרי השיחות.
כמו כן מומלץ לשוחח עם הילדים, להסביר להם את הסכנות הכרוכות בשיחה עם זר, כמו, שלא תמיד אנחנו יודעים אם מי שאיתו אנחנו מדברים זה הבן אדם שהוא מציג את עצמו, יתכן שהאדם שאיתו אנו מדברים איתו מציג את עצמו כילדה בת 9 ובפועל מדובר באדם מבוגר.
והמלצה אחרונה, מומלץ להגביל את הילדים למספר שעות בודדות ביום למשחק במחשב, מחקרים רבים מראים שילדים אשר מבלים זמן רב מול המחשב, לא נהיה מספורט וחיי החברה שלהם דלים יותר מילדים שיוצאים לחברים.
ילדים מחשבים ואינטרנט – לשמור על המחשב
ילדים שמשחקים עם מחשבים קרוב לוודאי שמקבלים הודעות כאלו ואחרות, כגון הרחבה באינטרנט, התקנה של תוכל, אישור גישה ועוד, אם ההודעות האלה מגיעים מאתרים מהימנים בד"כ אין שום בעיה לאשר את ההודעה, הבעיה נובעת כאשר ההודעה מגיעה מאתר לא מהימן ואז יתכן שבעצם אישור הבקשה אנחנו מורידים וירוסים/סוסים טרויאנים ועוד מזיקים כאלה ואחרים.
אז איך בעצם אני יכול לדאוג שהילד לא יוכל להתקין תוכנה או לגרום לבעיות מסוג זה?
בכל מחשב היום ניתן לייצר מספר משתמשים, פי סי ספיד ממליצה לייצר חשבון מוגבל ( ההפך מחשבון מנהל ), שהוא יהיה החשבון של הילד ככה הילד לא יוכל לגרום לבעיות שהצגנו קודם מצד אחד ונרוויח יתרון נוסף שהחשבון משתמש שלנו יהיה נפרד.
אנו מקווים שמאמר זה יתרום לכם.
לכל שאלה/ ייעוץ ניתן להתקשר ל פי סי ספיד בטלפון 
054-7614779
וטכנאי המחשבים ישמח לעזור.

איזור כפר סבא כולל את האזורים - טכנאי מחשבים בכפר סבא, טכנאי מחשבים בית ברל, טכנאי מחשבים גן חיים, טכנאי מחשבים צופית, טכנאי מחשבים איל  מבצע השבוע

מערכת מחשב אינטל

מעבד E5400 זיכרון 2G דיסק 320G
ב- 1399 ש"ח

לחץ ליצירת קשר

טכנאי מחשבים
  מבצע החודש
טכנאי מחשבים

בקניית מערכת מחשב
  
  סט רמקולים מתנה!

לחץ ליצירת קשר
טכנאי מחשבים

בניית אתרים   |   Copyright © 2009-2016 Pc-Speed.co.il   |